Registrácia - objednávka


* Názov spoločnosti

* IČO:

* DIČ:

* Váš e-mail

* Vaše heslo

* Vaše heslo ešte raz


* Tel. kontakt (tvar +421 bez medzier)


Meno a priezvisko


* Mesto

* Ulica

*Kraj

* Okres

* PSČ (tvar bez medzier napr. 81108)


* Odvetvie

* Spresnenie odvetvia

* Upresnite predmet podnikania


Zľavový kód:


Údaje označené sú neverejné.

🌟 Objavte možnosti s Kontaktuj.ma! 🌟 Máte problémy s nájdením správnych kontaktných údajov vo firmách? Kontaktuj.ma je tu, aby ste ušetrili svoj cenný čas!

💼 Otvorte dvere správnym kontaktom Jednoducho otvoríte kartu firmy a získate mená, emaily a telefónne čísla od najvyšších manažérov až po majiteľa spoločnosti. Staňte sa členom najväčšej kontaknej databázy na Slovensku a efektivizujte svoj obchodný proces.

Balíčky na výber: Aktívny PARTNER - 3€ / mesiac Exkluzívny prístup ku všetkým kontaktom registrovaných partnerov Možnosť aktualizovať hierarchické informácie v profile zadarmo Registračný poplatok: 10€ a 3€/mesiac

🔥 LIMITOVANÁ PONUKA! Použite promo kód KONTAKTUJMA6 a získajte prvých 6 mesiacov zdarma! Neodkladajte, ponuka je platná iba do vyčerpania zásob!

💼 Objednajte teraz a posuňte svoj business na novú úroveň s Kontaktuj.ma!

Spolu k úhrade:

36.00€

s DPH

Na základe tejto objednávky vám na vašu e-mailovú adresu zašleme faktúru. Po jej úhrade bude profil vašej spoločnosti uvedený na portáli kontaktujma.

O projekte kontaktuj ma

Projekt kontaktuj.ma vznikol pre šetrenie času v rámci kontaktovania správne obsadených pracovných funkcií v Slovenských firmách. Stránka kontaktuj.ma umožňuje získať kontakty na najvyšších manažerských pozíciách firiem. Jednoducho otvoríte kartu firmy a získate meno, email a telefónne číslo či už priamo na majiteľa spoločnosti alebo akúkoľvek manažérsku pozíciu, ktorú je firma povinná pri registrácii vyplniť v registračnom formulári. Tak neváhaj, staň sa členom najväčšej kontaktnej databázy na Slovensku a šetri aj ty svoj čas pri oslovovaní správnych ľudí vo firmách.


Ako to funguje ?
©2023-2024 kontaktujma.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará domarstudio.sk